Kontynuacje starszych filmów, na które czekamy w 2018 roku

Krzesła ustawione w sali kinowej

Minione dziesięciolecia to udany okres w historii kina, w którym na dużym ekranie mogliśmy podziwiać naprawdę niezłe produkcje. Część z nich doczekała się już wielu prequelów, natomiast na inne musimy jeszcze poczekać. Poniżej przedstawiamy kilka tytułów, które są kontynuacjami świetnych filmów, i na które czekamy w 2018 roku.

Mamma Mia: Here We Go Again!

Mamma Mia to absolutny klasyk jeśli chodzi o musicale, a zwłaszcza kiedy mamy na myśli musicale z gatunku komedii romantycznych. Sequel opowiada o młodości jednej z główny bohaterek – Donny, czego tło tworzą problemy jej córki – Sophie, zmagającej się z perspektywa bycia przyszłą samotną matką. W filmie usłyszymy najlepsze hity ABBA w nowej odsłonie. Nie zabraknie oczywiście największych gwiazd z części poprzedniej: Meryl Streep, Colina Firtha, Pierce Brosnana i Amandy Seyfried.

Polska premiera musicalu przewidziana została na 27 lipca.

Iniemamocni 2

Sala kinowa w małym kinie. Widoczne fotele i wejście służbowe

Iniemamocni to kolejna uwielbiana produkcja, którą docenią przede wszystkim najmłodsi miłośnicy kina. Sequel skupia się na dalszych losach doskonale znanej nam, zwariowanej rodzinki. Tym razem Helen i Bob starają się przyzwyczaić do swojego nowego życia: ona rozpoczyna pracę w lidze antyprzestępczej, natomiast on – próbuje zapanować nad rozbrykanymi dzieciakami.

Chociaż film ukazał się na świecie już w czerwcu, to w Polsce musimy na niego poczekać aż do 13 lipca.

Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Zbrodnie Grindelwalda to sequel, który zobaczyć musi każdy fan serii o Harrym Potterze. Film przedstawia dzieje tytułowego czarodzieja i jego występki, którym stara się zapobiec Albus Dumbledore wraz ze znanym nam z poprzedniej części Fantastycznych Zwierząt Newtem Scamanderem.

Przewidywana data polskiej premiery to 16 listopada.

Podsumowanie

Rok 2018, to czas wielu powrotów, a na kilka z nich przyszło nam czekać naprawdę wiele lat. Miejmy nadzieję, że okażą się równie dobre (lub lepsze) od swoich poprzedników i będziemy mogli powiedzieć, że oczekiwania były tego warte!