Nowy album Christiny Aguilery już w drodze!

christina aguiler liberation accelerate

Fani Christiny Aguilery mogą zacierać ręce. Wczoraj bowiem miała miejsce premiera nowej piosenki wokalistki wraz z teledyskiem, która oficjalnie rozpoczęła erę krążka „Liberation”, który w całości ukazać ma się 15 czerwca.

3 maja 2018 na długo zapadnie w pamięci fanów amerykańskiej piosenkarki, która od ponad 5 lat nie wydała żadnego albumu. Długie lata oczekiwania wreszcie się opłaciły i fani wokalistki mogą cieszyć się już utworem „Accelerate”, który powstał przy współpracy Aguilery z raperami: Ty Dollar $ign oraz 2 Chainz.

nowy singiel

Co wiadomo do tej pory?

Od kilku miesięcy w mediach pojawiały się plotki na temat nowego albumu piosenkarki, która muzycznie milczała od czasów swojego ostatniego albumu studyjnego „Lotus” (2012). Spekulowano na temat daty wydania nowego krążka jak i tracklisty. W kuluarach muzycznych mówiło się o duetach z takimi gwiazdami jaki P!nk czy Pharrell Williams. Niektóre informacje potwierdziły się, inne przepadły zapomniane.

Jedno jest pewne. Nowy album studyjny Aguilery zatytułowany „Liberation” zobaczy światło dzienne 15 czerwca 2018 roku, a singiel „Accelerate” powoli wspina się po drabinkach Billboardu, iTunes, YouTube oraz Spotify. Co ciekawe – na liście iTunes w kategorii najchętniej kupowanych TOP10 utwór zadebiutował na pozycji #9, co dla artystki z tak długa przerwą w nagrywaniu oznacza bardzo dobry powrót.

Pewnymi są również tracklista albumu (która nieco różni się od spekulowanych), na której odnajdziemy między innymi duet z Demi Lovato, oraz okładka płyty. Warto również pamiętać o promocji w magazynach papierowych – takich jak Billboard czy Paper, do których powstały sesje zdjęciowe.

Jakie są dalsze plotki i spekulacje?

Okazuje się, że niespodzianek wcale nie koniec. Bardzo możliwe, że wokalistka szykuje dla swoich fanów z całego świata prawdziwą gratkę. W serwisach społecznościowych pojawiają się plotki na temat rzekomej światowej trasy koncertowej wokalistki, która miałaby nie ograniczać się tylko do Stanów Zjednoczonych. Plotki warto jednak zostawić i skupić się na faktach.  Faktem jest, że utwór „Accelerate” może być tylko przedsmakiem nowego albumu.

Dlatego dziś zachęcamy Was do zapoznania się z nowym wydawnictwem: